najděte si svůj byt
       pouze moje oblíbené
aktuality
16.12.2013
Do galerie přidány nové vizualizace bloku H.
25.9.2013
39 bytových a 9 nebytovýh jednotek. Neváhejte a sjednejte si schůzku v novém klientském centru společnosti EUROGEMA CZ na Horním Lánu na telefonu 725 350 350.
14.7.2013
!!!Výstavba na Horním Lánu pokračuje!!! Polyfunkční objekt HORNÍ LÁN III. navazuje na předchozí úspěšnou výstavbu v lokalitě Horní lán. Zahájení léto 2014.
kontakty

Telefon:
585 238 511

Mobil:
725 350 350

E-mail:
info@hornilan.cz

Standardní vybavení bytu

Dodavatel stavby a investor (společnost EUROGEMA CZ, a.s.) na základě dlouhodobých zkušeností s bytovou výstavbou připravil standardní vybavení bytových jednotek tak, aby maximalizoval užitnou hodnotu při zachování rozumné ceny. Cílem standardního provedení bytové jednotky je uspokojit široké spektrum budoucích majitelů.

Předmětem standardního vybavení je kompletní provedení bytové jednotky včetně všech instalací. Výjimku tvoří dodávka a montáž kuchyňské linky a jejich spotřebičů. Samozřejmostí standardů je kvalitní plovoucí laminátová podlahová krytina, vnitřní dveře s obložkovou zárubní od renomovaných výrobců, keramická dlažba a obklad v koupelnách a WC, značkové zařizovací předměty včetně závěsného WC (u samostatných WC jsou součástí standardů umývátka). Výhodou je také vlastní bytová výměníková stanice, která zajišťuje nezávislost bytu na dodávce tepla a teplé užitkové vody.

EUROGEMA CZ, a.s. je připravena reagovat na individuální přání budoucích majitelů. Tým zkušených manažerů klientských změn, který spolupracuje s celou řadou partnerských studií, je připraven věnovat se všem požadavkům na individuální vybavení bytové jednotky.

Přesný popis standardního vybavení započteného v ceně bytu je uveden u každé bytové jednotky (viz. sekce „Výběr bytu“ a „Ceník“).

Standardní vybavení nebytových prostor

Vybavení komerčních prostor podrobně popsáno u každého nebytového prostoru v sekci „Ceník“.

* Vaše jméno:
* E-mail známého:
Vzkaz známému:
potvrzovací kód * Opište prosím číslo z obrázku:
* jsou povinné položky a je nutné je vyplnit.

* Typ reakce:
* Předmět sdělení:
* E-mail:
Jméno:
potvrzovací kód * Opište prosím číslo z obrázku:
* jsou povinné položky a je nutné je vyplnit.